Ben Shehu

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 1 of 1 item
  • Quick view
    500 Lekë In Stock

    Ben Shehu, autori i romanit te njohur "Ata nuk duhet ta dine" vjen me nje liber te ri me tregume per lexuesit. "Klubi i xhentelmeneve" trajton probleme te kohes sone dhe me kete permbledhje tregimesh Ben Shehu vjen si nje autor i afrimuar ne gjinine e prozes se shkurter, me nje stil te vecante e plot fantazi. Tek futesh ne subjektet e ketyre tregimeve te...

    500 Lekë
    In Stock
Showing 1 - 1 of 1 item