I ri Klubi i xhentelmeneve Shiko më të madhe

Klubi i xhentelmeneve

Ben Shehu A-005653

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ben Shehu, autori i romanit te njohur "Ata nuk duhet ta dine" vjen me nje liber te ri me tregume per lexuesit. "Klubi i xhentelmeneve" trajton probleme te kohes sone dhe me kete permbledhje tregimesh Ben Shehu vjen si nje autor i afrimuar ne gjinine e prozes se shkurter, me nje stil te vecante e plot fantazi. Tek futesh ne subjektet e ketyre tregimeve te duket sikur edhe ti ben pjese ne to.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2M Printing
ISBN9789928253965

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe113
ISBN9789928253965
RedaktoriPetraq Bubari
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë