Liza ne boten e cudirave View larger

Liza ne boten e cudirave

Lewis Carroll A-004236

New product

Përshkrim i shkurtër

“Liza në botën e çudirave” është historia e një udhëtimi në atë botë dhe aventurat e jashtëzakonshme ku përfshihet Liza e vogël i çojnë lexuesit në një aventurë të mrekullueshme, ku mund të qeshin, zbaviten, takojnë personazhe të jashtëzakonshëm dhe prej ku nuk duan të kthehen më kurrë prapa.

More details

304 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN160

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Është një botë tjetër, në të cilën mund të arratiset cilido prej nesh, kur realiteti i gjërave dhe veprimeve të përditshme na duket shumë i rëndë: kjo është bota e fantazisë, ku nuk ka kufij të asnjë lloji, ku gjithçka mund të jetë dhe mund të mos jetë, ku çdo gjë nuk ka pse t’u bindet ligjeve të Natyrës, të Arsyes apo të Logjikës, ku mjafton vetëm të imagjinosh...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN160
Shtëpia botuese9789928003225
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiÇlirim Mukli
I ri1