GramaTik-Tok View larger

GramaTik-Tok

Rudina Çupi A-007445

New product

Përshkrim i shkurtër

Gramatika më e vështirë se matematika? Tani, jo më. Në ishullin “GramaTIK-TOK” jetojnë dhjetë banorë gjuhësorë të çuditshëm: emri, folja, mbiemri dhe të tjera pjesë të ndryshueshme e të pandryshueshme të ligjëratës, janë po aq çamarrokë e të mençur, të ndjeshëm e të lezetshëm sa vetë fëmijët.

More details

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928286970
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

E rrëfyer si përrallë gramatika bëhet më e kuptueshme e më e dashur për shkollarët e vegjël. Në fund ata argëtohen me lojërat gjuhësore dhe me pasuritë e pafundme që ofron gjuha jonë e bukur.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages80
ISBN9789928286970
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë