Ne flasim per dy bote te ndryshme View larger

Ne flasim per dy bote te ndryshme

Adriatike Lami A-003313

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këto poezi shkrimtarja sjellë një dialog të botës së saj, burrave të jetës së saj, në botën ku ato janë. Adriatike Lami është autore e disa librave me poezi, prozë të shkurtër dhe punimeve të ndryshme metodike. Vargjet dedikuar dashurisë, sublimes, kujtesës, mungesës dhe vazhdimësisë sendertohen me nje nivel te larte stilistik. Ky është vëllimi i pestë me poezi i autores.

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024923

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages78
ISBN9789928024923
RedaktoriNatasha Pepivani
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë