Gjerat e perkohshme

Bujar Xhaferri SP006

New product

Përshkrim i shkurtër

Frika më e madhe për një krijues nuk është humbja e garës me të tjerët apo me botën, por frika e madhe dhe totale është humbja e raportit të vogël të përditshëm me veten.

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Princ
ISBN9789928409089
Viti i botimit2015

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages120
ISBN9789928409089
Shtëpia botuesePrinci
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë