Gjerat e perkohshme Shiko më të madhe

Gjerat e perkohshme

Bujar Xhaferri SP006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Frika më e madhe për një krijues nuk është humbja e garës me të tjerët apo me botën, por frika e madhe dhe totale është humbja e raportit të vogël të përditshëm me veten.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Princi
Fletët120
ISBN9789928409089

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët120
ISBN9789928409089
Titulli origjinalPrinci
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë