Psikagogjia Shiko më të madhe

Psikagogjia

Azem Qazimi ZEN003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëllim me poezi

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113474

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Psikagogji është një rit antik: komunikimi i shpirtrave nëpërmjet retorikës, ...diçka që i afron shpirtrat e të vdekurve e të gjallët...

Që nga titulli autori lë të kuptohet se ky libër vlen të lexohet nga njerëz që kanë shpirtin e thellë të leximit dhe komunikimit! Duket sikur ka dashur përmes tij ta përzgjedhë lexuesin!

Të dhëna

Faqe54
ISBN9789928113474
Titulli origjinalZenit
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri