SAFO, Vepra e plote View larger

SAFO, Vepra e plote

Sapho BUE203

New product

Përshkrim i shkurtër

Për herë të parë vjen e plotë e gjithë vepra poetike e Safos e cila është një poetet femra dhe ndër themelueset e poezisë lirike klasike greke. Ky vëllim është përkthyer dhe përgatitur me shënime dhe komente nga ilia Ballauri

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët189
ISBN978-99956-27-37-9
Viti i botimit2008

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët189
ISBN978-99956-27-37-9
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlia V. Ballauri