SAFO, Vepra e plote Shiko më të madhe

SAFO, Vepra e plote

Sapho BUE203

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për herë të parë vjen e plotë e gjithë vepra poetike e Safos e cila është një poetet femra dhe ndër themelueset e poezisë lirike klasike greke. Ky vëllim është përkthyer dhe përgatitur me shënime dhe komente nga ilia Ballauri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët189
ISBN978-99956-27-37-9

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët189
ISBN978-99956-27-37-9
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlia V. Ballauri