Forca e nderdijes - 1

Joseph Murphy A-006343

New product

Përshkrim i shkurtër

Edhe pse ekspert i madh autori shfrytëzon terminologji të thjeshtë në definimin e realiteteve të thella në mendimin filozofik të shpirtit dhe ligjmëritë e tij.

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK
Viti i botimit2001

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Me leximin e këtij libri, para jush do të hapet një realitet krejtësisht ndryshe nga ato që ju e keni menduar! Një realitet nga i cili nuk mund të shmangeni dhe ajo do tju përcjell gjate tërë jetës suaj që tanimë do të filloni ta shihni nga një kënd krejtësisht tjetër i vrojtimit.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages223
Shtëpia botueseTitanic
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiHajri Berkteshi