Forca e ndërdijes - 1 Shiko më të madhe

Forca e nderdijes - 3

Joseph Murphy A-006343

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Edhe pse ekspert i madh autori shfrytëzon terminologji të thjeshtë në definimin e realiteteve të thella në mendimin filozofik të shpirtit dhe ligjmëritë e tij.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Me leximin e këtij libri, para jush do të hapet një realitet krejtësisht ndryshe nga ato që ju e keni menduar! Një realitet nga i cili nuk mund të shmangeni dhe ajo do tju përcjell gjate tërë jetës suaj që tanimë do të filloni ta shihni nga një kënd krejtësisht tjetër i vrojtimit.

Të dhëna

Faqe223
Titulli origjinalTitanic
Viti i Botimit2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiHajri Berkteshi