Forca e ndërdijes View larger

Forca e nderdijes

Joseph Murphy A-006341

New product

Përshkrim i shkurtër

Lexoni këtë libër me kujdes, me sinqeritet dhe me dashuri! Bindeni veten se ai mund t'ju ndihmojë! Jam mëse i bindur se do t'jua ndërrojë kahjen e vërtetë të jetës suaj.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Cilësia kryesore e këtij libri është përdorimi praktik i tij. Ai përmban teknika të thjeshta me vlerë dhe me formula që me lehtësi mund të përvetësohen dhe të përdoren në jetën e përditshme. Mbi një mijë meshkuj e femra të Los Anxhelosit, që u takonin të gjitha mësim - besimeve, ndoqën kursin e posaçëm, gjatë të cilit u vura në pah pjesët më të rëndësishme të këtij libri. Pjesëmarrësit vinin nga të gjitha anët, e në disa raste, madje edhe nga largësia prej qindra kilometrash. Ky libër do t' ju shpjegoj se pse shpesh ndodh që, në vend se të pranohen, lutjet tuaja japin rezultate të kundërta. Njerëzit shpeshherë më ndalin dhe më pyesin: "Pse nuk më është pranuar asnjëra nga gjithë ato lutje që i bëra?" Në faqet e këtij libri do ta gjeni përgjigjen. Duke ju ofruar mënyra të ndryshme të nxitjes së ndërdijes për aksion, ky libër paraqet vlerë të jashtëzakonshme dhe ndihmë në rast të çfarëdo vështirësie

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages400
Shtëpia botueseTitanic
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri