I ri Cmim i reduktuar! Shkolla e biznesit - LG Shiko më të madhe

Shkolla e biznesit - LG

Robert Kiyosaki LG0411

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë version të tretë të botimit origjinal, Robert T. Kiyosaki përditëson dhe zgjeron tetë "vlerat e fshehura" të një biznesi të marketingut në rrjet (përtej bërjes së parave!). Si bonus special janë dy "vlera të fshehura" shtesë nga Kim Kiyosaki dhe Tom Wheelwright.

Më shumë detaje

111094 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928389060

727 Lekë

-8%

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Roberti shpjegon se ndërtimi i një biznesi të marketingut në rrjet: është një mënyrë revolucionare për të arritur pasuri.

- bën të mundur përfitimin e pasurive të mëdha për këdo.

- është i hapur ndaj çdokujt që ka shtysën, vendosmërinë dhe këmbënguljen e duhur.

"Duke qenë se nuk e kam fituar pasurinë time nga ndërtimi i një biznesi të marketingut në rrjet, mund të jem pak më shumë objektiv për industrinë. Ky libër përshkruan ato që për mua janë vlerat e vërteta të një biznesi të marketingut në rrjet - vlera që shkojne përtej potencialit të bërjes së shumë parave. Më në fund gjeta nje biznes që ka një zemër."

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe207
ISBN9789928389060
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi