Përralla të Andersenit, përralla zanore View larger

Perralla te Andersenit, perralla zanore

Hans Christian Andersen BAO0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Në faqet e këtij libri, fëmija do të gjejë përrallat aq të dashura për të. Tani ato mund të lexohen duke u shoqëruar nga tinguj e zëra të mrekullueshëm. Duke shtypur butonat, fëmija dëgjon zërat e personazheve të përrallave, si dhe shumë tinguj të tjerë interesantë.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022523

1 350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages18
ISBN9789928022523
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEmine Oktrova