Arsen Lupen kunder Sherlock Holms View larger

Arsen Lupen kunder Sherlock Holms

Maurice Leblanc A-008321

New product

Përshkrim i shkurtër

Në korrik të vitit 1895, Sherlok Holmsi dhe Dr. Uatsoni marrin një letër nga hajduti legendar francez Arsen Lupen. Lupeni kërcënon të vjedhë pesë nga thesaret me të çmuara të Anglisë me shpresën për të përçmuar "kotësinë" e anglezve dhe lë një enigmë që përmban informacione se cili do të jetë krimi i tij i parë."

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355201

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages256
ISBN9789928355201
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvis Hyseni
RomanMister&Thriller
I ri1