Pica në familje Shiko më të madhe

Pica ne familje

A-002146

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me receta gatimi të picave dhe piteve në kushte shtëpiake.

Më shumë detaje

43 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
Fletët80
ISBN9789994380367

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

  • Pëgatitja e brumit për pica
  • Pëgatitja e salcës së domateve
  • Pica klasike
  • Pica me perime
  • Pica për të gjitha shijet

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët80
ISBN9789994380367
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë