Cmim i reduktuar! Libri i dietave Shiko më të madhe

Libri i dietave

Hasan Bregu BOT0156

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër 200 faqe me dieta të thjeshta e të personalizuara. Dieta bimore, të ekuilibruara, disintoksikuese, antialergjike.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000484

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dietat janë perceptuar si një farë universi misterioz, në të cilin shkenca e ide përgjithësisht të pranuara përzihen, shpesh me mendjelehtësi të tepruar. Ka nga të gjitha tipet, nga më të thjeshtat tek më të ndërlikuarat, secila me veçoritë, me meritat dhe me kontradiktat e veta.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe240
ISBN9789928000484
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHasan Bregu