3 mollë në ditë (Një mundësi për të humbur yndyrat) View larger

3 molle ne dite (Nje mundesi per te humbur yndyrat)

Tammi Flynn UP0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Mësoni sekretin e dietës që përdoret në një qytet të vogël, por që po pushton një komb të tërë: shtojini tri mollë dietës suaj dhe do të bini në peshë!

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 825 7 8

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages320
ISBN978 99943 825 7 8
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13