3 mollë në ditë (Një mundësi për të humbur yndyrat) Shiko më të madhe

3 molle ne dite (Nje mundesi per te humbur yndyrat)

Tammi Flynn UP0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mësoni sekretin e dietës që përdoret në një qytet të vogël, por që po pushton një komb të tërë: shtojini tri mollë dietës suaj dhe do të bini në peshë!

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 825 7 8

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe320
ISBN978 99943 825 7 8
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13