Kanceri – nje keshille per parandimin dhe mjekimin View larger

Kanceri – nje keshille per parandimin dhe mjekimin

Rudolf Breuss A-000424

New product

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim jepen te dhena per trajtimin dhe parandalimin e semundjeve kancerogjene, leukemise dhe patologjive te ngjashme permes keshillave dhe terapive me baze ushqyerjen

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928107008
Viti i botimit2011

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages140
ISBN9789928107008
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë