Kanceri – nje keshille per parandimin dhe mjekimin Shiko më të madhe

Kanceri – nje keshille per parandimin dhe mjekimin

Rudolf Breuss A-000424

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete botim jepen te dhena per trajtimin dhe parandalimin e semundjeve kancerogjene, leukemise dhe patologjive te ngjashme permes keshillave dhe terapive me baze ushqyerjen

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928107008

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe140
ISBN9789928107008
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë