Drejt enigmave te psikikes View larger

Drejt enigmave te psikikes

Prof. Bedri Dedja BUE227

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi i ri i librit të njohur të prof. Bedri Dedjes, tashmë i redaktuar ashpër, duke mënjanuar teprimet me fjalët dhe ngarkesat politike. Kështu libri është thjesht shkencor, plot parashtrime interesante dhe të freskëta, me një tingëllim të qartë dhe aktual. Janë dukuri të domosdoshme për tu njohur dhe për tu vënë në jetë. Libri u shërben studentëve, mësuesve, prindërve dhe të gjithë lexuesve të interesuar

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët184
ISBN9789992754168
Viti i botimit2005

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët184
ISBN9789992754168
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇlirim Mukli