I ri Heroizmat e Fatbardh Pikaloshit Shiko më të madhe

Heroizmat e Fatbardh Pikaloshit

Bedri Dedja A-006039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat me fyej magjikë e katallanë të Fatbardh Pikaloshit vijojnë të magjepsin fëmijët anembanë. “Babai” i Fatbardh Pikaloshit, shkrimtari i njohur për fëmijë, Bedri Dedja, ju fton në portat e botës së tij magjepsëse të përrallave. Në këtë libër do të njihni heroizmat e famshme të Pikaloshit dhe miqësinë e tij jo të zakonshme me Qenin Qimekuq-Zemërbardhë.

Më shumë detaje

30 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332134

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                          

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe70
ISBN9789928332134
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë