Reduced price! Neper korridoret e thella te Jonit View larger

Neper korridoret e thella te Jonit

Bedri Dedja BAO0754

New product

Përshkrim i shkurtër

Faqet e këtij romani e dërgojnë lexuesin në udhëtime mbresëlënëse, që nisin nga brigjet e Jonit e shkojnë deri në Valbonë, duke e mbajtur të pushtuar me magjinë e ngjarjeve që ndjekin njëra-tjetrën, deri në fund të librit.

More details

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928807502

600 Lekë

-20%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Në këtë roman tërheqës, me një stil krejt të veçantë, ndërthuren mjaft tema interesante, si: spiunazhi industrial, ethet e zbulimit shkencor, fëmijët dhe pasionet e tyre, natyra magjepsëse shqiptare etj. Është i ndërtuar në dy histori paralele që, në kohë, nuk përkojnë me njëra- tjetrën. Njëra nga historitë është fare e thjeshtë, ndërsa tjetra është disi e jashtëzakonshme. Ajo lind nga një ëndërr, vazhdon në zhgjëndërr dhe duke kaluar nga një gojë te tjetra, flet për një vit të së ardhmes.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages140
ISBN9789928807502
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1