Reduced price! Republika e 1100 cudirave View larger

Republika e 1100 cudirave

Bedri Dedja BAO0788

New product

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928807618

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

"Ej, përrallat! Ku janë përrallat???"

Kështu thërriste Soeli, kur shkonte në shtrat. Soeli i donte shumë përrallat, por sipas tij, ato mbaronin sa hap e mbyll sytë dhe ai nuk ngopej kurrë me to. Vogëlushi kërkonte një përrallë të gjatë - të gjatë deri në fund të botës, si ata librat që lexonte e motra e që quheshin romane.

Dhe gjyshi i përrallave, i cili nuk ua prish kurrë qejfin të vegjëlve, e shkroi këtë përrallë të gjatë jo vetëm për Soelin, por për të gjithë kalamajtë shqiptarë...

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages95
ISBN9789928807618
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1