I ri Gjithçka që duhet të dinë prindërit Shiko më të madhe

Gjithcka qe duhet te dine prinderit

Margot Sunderland JB0214

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Plot pasion, por objektiv – libri i parë praktik që ju mëson për prindërimin, duke sjellë fakte, e jo duke hamendësuar, se si t’i rritni sa më mirë fëmijët tuaj.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240071

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

ZBULO FORCËN E DASHURISË mes teje dhe fëmijës; mëso se prekja, e qeshura dhe loja nxitin hormonet që zhvillojnë aftësinë për të dashuruar jetën.

ZBULO TË VËRTETËN për strategjitë e përkujdesit ndaj fëmijëve, duke hulumtuar mënyrat se si e brumos përvoja trurin e foshnjës.

MËSO T’U PËRGJIGJESH shpërthimeve të çastit e të lotëve, që ta ndihmosh fëmijën dhe veten për të bërë gjumë të ëmbël gjatës natës.

Shkruar nga psikoterapistja për fëmijë, autore librash për shëndetin mendor dhe e nderuar me çmime të ndryshme, Margot Sunderland.

Shpjegon gjithçka në mënyrë shkencore pa u shkëputur nga realiteti i rritjes së një fëmije.

 

Të dhëna

Faqe286
ISBN9789928240071
RedaktoriMklena Çabej
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiVirgjil Muçi