I ri Cmim i reduktuar! Perrallat ANDERSEN - BT Shiko më të madhe

Perrallat ANDERSEN - BT

Hans Christian Andersen BOT0703

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shtepia Botuese Bota Shqiptare sjell nje botim special me perrallat me te bukura te Hans Christian Andersenit ne nje permbledhje per tu lexuar nga femije te moshes mbi 3 vjec

Më shumë detaje

11054 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005533

1 104 Lekë

-8%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Permbledhja sjell perrallat me te bukura dhe mesimet me te cmuara qe dalin nga perrallat e njohura:

 

Sirena e vogël

Baresha dhe oxhakfshirësi

Zogu Feniks

Gishtëza

Kambana

Motërza dhe vëllaçko

Ushtari prej plumbi

Engjëlli

Mjellmat e egra

Mbretëresha e dëborës

Bilbili

Symbyllësi

Trëndafili më i bukur në botë

Shitësja e shkrepëseve

Kutia e eshkës

Petkat e reja të Perandorit

Klausi i Vogël dhe Klausi i Madh

Këpucët e kuqe

Kopshti i parajsës

Liri

Bredhi

Rosaku i vogël i shëmtuar

Zhaba

Luleshqerra dhe lauresha

Princesha mbi bizele

Këmisha

Bariu i derrave

Pesë bizelet

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe240
ISBN9789928005533
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë