Te luajme se bashku Shiko më të madhe

Te luajme se bashku

Isak Shehu TO0127

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Që në fillim duhet saktësuar se literatura e zgjedhur për librin "Të luajmë së bashku" është e gjitha kombëtare, duke u nisur nga fakti se literatura botërore është e shumtë dhe ne kemi nevojë të domosdoshme të përpunojmë e zhvillojmë muzikën tonë aq të bukur e të larmishme.

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319503

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe288
ISBN9789994319503
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat21 x 29.7