Postmodernizmi Shiko më të madhe

Postmodernizmi

ZEN024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër trajton këtë rrymë si lëvizje letrare dhe ideore, në të cilën ka kaluar bota

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789994381164

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe176
ISBN9789994381164
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHysamedin Ferraj