I ri Cmim i reduktuar! Siç thonim dje: Histori kurrë e shkrueme Shiko më të madhe

Sic thonim dje: Histori kurre e shkrueme

At Zef Pllumi FRA0092

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky vëllim sjell reflektime, meditime, analiza, mbresa dhe këndvështrime të At Zef Pllumit mbi historinë, personazhe dhe ngjarje që kanë ndodhur përgjatë shekullit të XX në Shqipëri. I thellë, i qartë, i thjeshtë, antikonformist dhe kritik i rreptë ndaj atyre që mbajnë peng zhvillimin e vendit

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Franceskane
ISBN9789995697631

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe350
ISBN9789995697631
Viti i Botimit2017
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim