Categories

Specials

List of products by supplier: Turdiu Publications

Showing 1 - 8 of 8 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Libri më i ri ANTISTRES nga Lajla Pernaska, botuar nga Turdiu Publications. Ju mund të lexoni të gjitha këshillat anti-ankth në botë, por asnjë nga këto nuk ka rëndësi nëse nuk veproni. Në mënyrë që të ndihesh më i relaksuar, të flesh gjumë natën dhe të vendosësh energji në atë që ka rëndësi, duhet të ndalosh së humburi kohë në detyra që nuk kanë rëndësi.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  75 sekrete te komunikimit per te magjepsur meshkujt. Te marresh perkushtimin dhe dashrune qe meriton. Nje bestseller absolut qe vjen ne shqip permes Turdiu Publications

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  800 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  2 000 Lekë In Stock

  2 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Romani eshte nje rrefim i bukur por edhe nje nderthurje e shkelqyer e linjave te personazheve. Libri te mban te mberthyer teksa pret me padurim te mesosh se çfare po ndodh me dashurine e dy te rinjeve. So po e perjeton Egzona mungesen e te dashurit dhe si po e perballon Nexhadi jeten ne emigracion: Gjithçka lexuesi do ta zbuloje pasi te kete perfunduar se...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock
  New

  Studiuesi Spiro Vasil Mëhilli analizon periudhën që nga pushtimi fashist i Shqipëri më 7 prill 1939 deri në momentin e largimit të Bashkimit Sovjetik nga Shqipëri në dhjetor 1961, ku përmes fakteve, dokumenteve dhe analizave jep të dhëna të dorës së parë për rolin e Shqipërisë në Luftën e Dytë Botërore, ndikimin jugosllav në vendin tonë dhe raportet e...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  65 receta gatimi nga Eranda Libohova, këngëtarja që është model për ushqimin dhe linjat trupore: Të shijshme, të shëndetshme dhe të lehta për t'u përgatitur, këto janë recetat që Eranda pëlqen më shumë t'i bëjë në shtëpi dhe t'i ndajë me miqtë dhe familjen.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  800 Lekë In Stock

  Pas një sërë botimesh, si "Kur thinjet kujtesa" (roman), "Lulja e majit" (tregime), Shtëpitë e shpirtit (esse) dhe "Dritëhijet e një perandorie" (305 vjet dinasti e romanoveve ) (Roman), Spiro Mëhilli na paraqitet me romanin e ri "Zjarret e natës" me temë të marrë nga Italia. Në qendër të tij është familja intelektuale Xhanini dhe bebisitja Klarita, vajzë...

  800 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 8 of 8 items