Zjarret e nates View larger

Zjarret e nates

Spiro Mehilli A-008219

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas një sërë botimesh, si "Kur thinjet kujtesa" (roman), "Lulja e majit" (tregime), Shtëpitë e shpirtit (esse) dhe "Dritëhijet e një perandorie" (305 vjet dinasti e romanoveve ) (Roman), Spiro Mëhilli na paraqitet me romanin e ri "Zjarret e natës" me temë të marrë nga Italia. Në qendër të tij është familja intelektuale Xhanini dhe bebisitja Klarita, vajzë nga Kievi, që shkon në Itali për të siguruar një jetë më të mirë.

18 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Turdiu Publications
ISBN9789928469144

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages183
ISBN9789928469144
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
RomanRomancë&Pasion