A vret njeriu nga dashuria ? View larger

A vret njeriu nga dashuria ?

Bora Kertusha A-000281

New product

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Jupiter
ISBN9789928461858

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Bora Kërtusha di ta bëjë rrëfenjën sa më tërheqëse për syrin e lexuesit, duke prekur në nëntekstet e këtij romani problemet e kohës të marrëdhënieve familjare dhe të dashurisë. Ajo që e bën të veçantë si shkrimtare, Bora Kërtushën, është aftësia e saj për të qëndruar në distancë nga personazhet që krijon. Ajo i zotëron situatat dhe batutat e tekstit si të jetë një regjisore e mirë, që i bën ngjarjet e këtij romani të jenë të regjistruara në harmoni edhe në kujtesën e lexuesit.

Dhurata Hamzai

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages300
ISBN9789928461858
RedaktoriDhurata Hamzai
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller
I ri1