I ri Cmim i reduktuar! Çapaçuli dhe udhëtimet e tij nëpër botë, set me 6 libra Shiko më të madhe

Capaculi dhe udhetimet e tij neper bote, set me 6 libra

Dionis Bubani BOM0113

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë set janë të mbledhura gjashtë librat e Dionis Bubanit me personazhin qendror Çapaçulin, i cili ka fituar zemrat e dhjetëramijëra lexuesve të vegjël. "Aventurat e Capaculit" ka fituar çmimin e Shoqatës Mbarëkombëtare të Letërsisë për Fëmijë në vitin 2001.

Më shumë detaje

97 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

1 755 Lekë

-10%

1 950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit

Çapaçuli. Vetëm këtë libër mund ta porositni direkt te linku KËTU.

Aventurat e Çapaçulit 2. Vetëm këtë libër mund ta porositni direkt te linku KËTU.

Aventurat e Çapaçulit në Afrikë. Vetëm këtë libër mund ta porositni direkt te linku KËTU.

Aventurat e Çapaçlit në Azi. Vetëm këtë libër mund ta porositni direkt te linku KËTU.

Aventurat e Çapaçulit në Amerikë. Vetëm këtë libër mund ta porositni direkt te linku KËTU.

Aventurat e Çapaçulit në Australi. Vetëm këtë libër mund ta porositni direkt te linku KËTU.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë