Cmim i reduktuar! Seria me 8 mozaikë Shiko më të madhe

Seria me 8 mozaike

Grup autorësh JB0270

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në secilin nga katër librat e këtij seti gjenden nga tetë mozaikë, të cilët ju vijnë në ndihmë për të mprehur vëmendjen, përkushtimin dhe zgjuarsinë e fëmijës tuaj në plotësimin e imazheve që gjenden në secilën faqe të këtyre botimeve. Vlera e tyre njihet vetëm kur ua provoni fëmijëve tuaj... Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 3-6 vjeç por vlen edhe për mosha më të mëdha...

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

3 600 Lekë

-10%

4 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me katër libra përmban:

1. “Kafshët e fermës”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me kafshët e fermes.

2. “Kuajt e vegjël poni”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me kuajt e vegjël, Poni.

3. “Gjallesat e ujit”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me gjallesat e ujit.

4. “Princeshat” të cilin e gjeni edhe tek linku:

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku vajzat e vogla do të njihen me princeshat e dtyre të dashura.

 

Të dhëna

Faqe18
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë