Cmim i reduktuar! Seria “Libër dhe lodër” Shiko më të madhe

Seria “Liber dhe loder”

Grup autorësh BAO0472

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set ka dy botime të veçanta, të cilat do ti argëtojnë shumë fëmijët tuaj: Janë njëherësh edhe libra me dy përralla të bukura, por kanë edhe lodrat e rosakut të shëmtuar dhe të bubit gjumash. Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç. Bukinist jep një ofertë të veçantë për ju.

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

1 944 Lekë

-10%

2 160 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy botime të veçanta përmban:

1. “Rosaku i uritur”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Historinë e këtij libri mund ta tregoni duke futur dorën në sqepin e rosakut të uritur, i cili është pjesë e këtij libri. Si e gjen ushqimin Rosaku i uritur? Mësojeni këtë duke u argëtuar me librin-lodër.

2. “Bubi gjumash”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Duke vendosur dorën në gojën e bubit gjumash, i cili vetëm do të flejë gjumë, fëmijët argëtohen me historinë e tij. Ai i bën të gjithë të gogësitin dhe tju vijë gjumë. Po cilët? Mësojeni këtë duke u argëtuar me librin-lodër.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë