Cmim i reduktuar! Seria – Ilustrime nga Carlos Busques Shiko më të madhe

Seria – Ilustrime nga Carlos Busques

Grup autorësh JB0259

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set jo vetëm themelon mini-bibliotekën e vogëlushit tuaj në dhomën e gjumit, por nxit fantazinë dhe dashurinë për librin. Janë tre botime të cilat janë me ngjyra, dhe ilustrime nga mjeshtri i madh Carlos Busques. Po ashtu njëri prej tyre është me CD. Këto libra i besohen shqipes së kulluar të përkthyesit të njohur Virgjil Muçi.

 

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

4 050 Lekë

-10%

4 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me tre libra përmban:

1. “12 Përralla klasike”, të cilin e gjeni tek linku:

12 përralla të mrekullueshme të shoqëruara me ilustrime plot ngjyra. Shëtitni me to në botën e aventurave dhe të fantazisë.

2. Përralla me kafshë çamarroke, të cilin e gjeni tek linku:

Qeshni dhe argëtohuni me kafshët që do të takoni në këtë libër, o vogëlushë.

3. “16 Përralla Klasike” nga Ilustrimet: Carlos Busquets Shqipëroi: Virgjil Muçi, të cilen e jenitek linku:

16 përralla klasike të shoqëruara me audio, CD ku gjyshja me zërin e saj të ëmbël tregon 16 përrallat. Botimi "16 Përralla Klasike" përmban dymbëdhjetë përralla nga Vëllezërit Grim, tre përralla nga Andersen dhe një nga Charles Perrault. Përralla klasike të përzgjedhura me kujdes, të cilat nxisin imagjinatën dhe zhvillojnë fantazinë e fëmijëve.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë