Cmim i reduktuar! Seria “Miushi lexues – Koni” Shiko më të madhe

Seria “Miushi lexues – Koni”

Grup autorësh BAO0475

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kush ka lexuar njërën prej historive të Konit, ka dashur që ti ketë të gjitha në bibliotekën e tij. Prandaj, ne e kemi përgatitur si set për tu njohur vogëlushët me të gjithë aventurat dhe aktivitetet e tij. Seti është i rekomandueshëm për vogëlushët e moshës 0-3 vjeç por edhe në moshën më të madhe. Bukinist jep një ofertë të veçantë për ju.

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

1 680 Lekë

-20%

2 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me gjashtë libra përmban

1. “Koni bën një udhëtim” të cilin e gjeni edhe tek linku:

Koni dhe familja e saj bëjnë një udhëtim. Edhe gjyshërit dhe kushëriri i saj, Mikeli,janë sigurisht me to. Një shëtitje në pyll, piknik në fushë, akullore dhe udhëtim me tren. Një ditë me të vërtetë e bukur! Deri kur Koni humb arushin e saj....

2. “Koni bën pica”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Mami ka gatuar pure patatesh me spinaq. Konit nuk i pëlqen fare dreka, ndaj vendos të gatuajë vetë.

3. “Koni feston ditëlindjen” të cilin e gjeni edhe tek linku:

Gëzuar, Koni! Më në fund, erdhi dita e shumëpritur! Koni hap dhuratat e saj të ditëlindjes dhe ha ushqime që i pëlqejnë. Por, gjëja më e bukur do të jetë festa e saj. Ajo e feston ditëlindjen edhe në kopsht, edhe në shtëpi me miqtë e saj.

4. Koni fiton medaljen e notit”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Koni mëson të notojë. Nuk është aq e thjeshtë të lëvizësh këmbët dhe krahët për të qëndruar mbi ujë. Por, ama, Koni ia del mbanë dhe fiton edhe medaljen Kali i detit. Një libër për të gjithë fansat e Konit dhe adhuruesit e notit.

5. “Koni luan futboll”, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit.

6. “Koni mëson të kërcejë” të cilin e gjeni edhe tek linku:

Koni shkon në një kurs baleti. Sa qejf është të kërcesh bashkë me fëmijët e tjerë, të hidhesh si mace dhe të lëvizësh nën ritmin e muzikës! Koni dhe grupi i baletit kërcen në një shfaqje të vërtetë para spektatorëve...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë