I ri Rrefenjat e dimrit Shiko më të madhe

Rrefenjat e dimrit

Grup autorësh A-004809

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zini një qoshk të ngrohtë dhe lexoni këtë përmbledhje me rrëfenjat e dimrit! Argëtohuni bashkë me ketrin dhe me rakunin, njihuni me pinguinët patinatorë e me plot gjëra të tjera. Ky libër i përkryer do t’ju argëtojë pa masë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe48
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë