Re – koko – re Shiko më të madhe

Re – koko – re

Grup autorësh A-008919

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Retë e bardha ndryshojnë vazhdimisht formë në qiell. Ndonjëherë na ngjajnë me gjëra që njohim, për shembull, si breshkë, çadër a kërpudhë... sipas këndvështrimit të secilit. Duke u shtuar reve vija e pika shndërroji në njerëz, ushqime, kafshë a sende me të cilat ngjajnë. Shkrepe fantazinë, mprehe syrin tënd artistik dhe mahniti të gjithë!

Më shumë detaje

60 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928470430

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Retë e bardha ndryshojnë vazhdimisht formë në qiell. Ndonjëherë na ngjajnë me gjëra që njohim, për shembull, si breshkë, çadër a kërpudhë... sipas këndvështrimit të secilit. Duke u shtuar reve vija e pika shndërroji në njerëz, ushqime, kafshë a sende me të cilat ngjajnë. Shkrepe fantazinë, mprehe syrin tënd artistik dhe mahniti të gjithë!


Ilustrimet: Lidia Saliko

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928470430
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë