Forum A+ P Nr. 1 Shiko më të madhe

Forum A+ P Nr. 1

Grup autorësh A-006426

Libër i ri

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Revistë shkencore dhe kulturore nё territoret shqipfolёse pёr fushat e arkitekturёs dhe planifikimit tё territorit. Hapësira midis mbijetesës dhe të pamundurës. 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe118
ISBN2227-7994
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë