Cmim i reduktuar! Forum A + P Nr. 9 Shiko më të madhe

Forum A + P Nr. 9

Grup autorësh A-006434

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2227-7994

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Revistë shkencore dhe kulturore nё territoret shqipfolёse pёr fushat e arkitekturёs dhe planifikimit tё territorit. Kjo revistё ёshtё e njohur nga Ministria e Arsimit dhe Shkencёs, Komisioni I Vlerёsimit tё Titujve Akademike dhe ka njё kod ISSN regjistrimi ndёrkombёtar nё Francё. Revista botohet nё gjuhёt shqip e anglisht dhe ka nё pёrmbajtje bllokun e artikujve shkencore, artikujve informative dhe analizave.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe198
ISBN2227-7994
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë