I ri Cmim i reduktuar! Ditari i Roulit 3 - Histori te frikshme nga shoku fantastik Shiko më të madhe

Ditari i Roulit 3 - Histori te frikshme nga shoku fantastik

Jeff Kinney A-000788

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

TREMB VETEN, O TOÇ! Merr një elektrik dore, futu poshtë batanijes dhe kridhu në botën mizore me humor të paparashikueshëm të imagjinatës së Roul Xhefersonit. Do të hasësh zombie, vampirë, fantazma e shumë më tepër në këto rrëfenja jashtëzakonisht komike. Historitë e frikshme të Roulit mund të të mekin gazit, por kujdes... se mund të përfundosh duke fjetur me dritë ndezur!

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272638

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789928272638
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka