Asgjë e vërtetë veҫ syve View larger

Asgje e vertete veҫ syve

Giorgo Faletti PE0113

New product

Përshkrim i shkurtër

"Asgjë e vërtetë veç syve" është romani i dytë i autorit të bestsellerit "Unë vras". Ngjarjet zhvillohen paralelisht në dy kryeqytete. Në Nju Jork, djali i kryetarit të Bashkisë së Nju Jorkut, Xherri Ko vritet në mënyrë misterioze. Hetimi i ngarkohet një ish -komisari të talentuar policie. Në Romë, komisarja e policisë italiane, Maurina, e cila rrëmbehet dhe përdhunohet, nga trauma humbet shikimin. Korneja e transplantuar nga një mjek i famshëm, i përkiste Xherri Kosë.

12 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789994386724
Viti i botimit2006

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages505
ISBN9789994386724
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAlva Dani