Asgjë e vërtetë veҫ syve Shiko më të madhe

Asgje e vertete veҫ syve

Giorgo Faletti PE0113

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Asgjë e vërtetë veç syve" është romani i dytë i autorit të bestsellerit "Unë vras". Ngjarjet zhvillohen paralelisht në dy kryeqytete. Në Nju Jork, djali i kryetarit të Bashkisë së Nju Jorkut, Xherri Ko vritet në mënyrë misterioze. Hetimi i ngarkohet një ish -komisari të talentuar policie. Në Romë, komisarja e policisë italiane, Maurina, e cila rrëmbehet dhe përdhunohet, nga trauma humbet shikimin. Korneja e transplantuar nga një mjek i famshëm, i përkiste Xherri Kosë.

301 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789994386724

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe505
ISBN9789994386724
Titulli origjinalPegi
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAlva Dani