Reduced price! Para nji mijë vjetve View larger

Para nji mije vjetve

At Zef Pllumi FRA0090

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim janë përfshirë tri mini-drama “Para nji mijë vjetëve”, “Martesa e Sokole Halilit” dhe “Martesa e Gjeto Bashko Mujit”, të cilat kanë pseudonimin Lis Mali, pas të cilit qëndron emri i At Zef Pllumit. Këtu kemi mundësinë të shohim një tjetër profil të këtij françeskani të madh

16 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Franceskane
ISBN9789995697679

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages192
ISBN9789995697679
RedaktoriProf. Dr. David Luka
Published year2017
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1