Himni i lumturise View larger

Himni i lumturise

Charles Dickens JOZ0228

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri u botua për herë të parë në Londër në vitin 1843 dhe pati një sukses të jashtëzakonshëm, duke u shitur brenda gjashtë javës. Aktual edhe sot, ai është një hymn i mrekullueshëm për fitoren e ndjejave të dashurisë dhe respektit mbi lakminë për pasuri.

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383815

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789928383815
Published year2023
Vendodhja e botimitDurres
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMaksim Rakipaj
RomanPsikologjik
I ri1