Reduced price! Shoqeruesja e nuses View larger

Shoqeruesja e nuses

Jacqueline Wilson BAT0067

New product

Përshkrim i shkurtër

Bukuroshës së ndjeshme nëntëvjeçare nuk i është dhënë rasti të veshë ndonjë fustan shoqëruese nusesh e ta kombinoj atë më aksesoret e duhur. Ajo është e gatshme të marrë pjesë në çdo ceremoni martesore dhe të shtojë finesën e duhur në fotografitë e dasmës suaj.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219459

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Dame Jacqueline Wilson (lindur më 17 dhjetor 1945) është një shkrimtare angleze e njohur për punën e saj të gjerë dhe të larmishme në letërsinë Për Fëmijë. Romanet e saj zakonisht merren me tema të tilla si sfiduese, divorc, birësime dhe sëmundje mendore. Adresimi i çështjeve të tilla e ka bërë të diskutueshme të saj, sepse lexuesit e saj janë të rinj. Për kontributin e saj të jetës si shkrimtare Për Fëmijë, Wilson është nominuar në Mbretërinë e Bashkuar, për Çmimin Ndërkombëtar Hans Kristian Andersen, në vitin 2014.

Data sheet

pages378
ISBN9789928219459
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKlodi Meshi