Reduced price! Puthja View larger

Puthja

Jacqueline Wilson BAT0071

New product

Përshkrim i shkurtër Ai më do, ai smë do. Silvi është e sigurt se Karli e do, por përse ai nuk e puth? Plot humor dhe sinqeritet, autorja bestseller Jacqueline Wilson na tregon një histori adoleshentësh në dashurinë e tyre të parë, zhgënjimet e para dhe fuqinë e puthjes.

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116679

720 Lekë

-20%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Dame Jacqueline Wilson (lindur më 17 dhjetor 1945) është një shkrimtare angleze e njohur për punën e saj të gjerë dhe të larmishme në letërsinë Për Fëmijë.Romanet e saj zakonisht merren me tema të tilla si sfiduese, divorc, birësime dhe sëmundje mendore. Adresimi i çështjeve të tilla e ka bërë të diskutueshme të saj, sepse lexuesit e saj janë të rinj.Për kontributin e saj të jetës si shkrimtare Për Fëmijë, Wilson është nominuar në Mbretërinë e Bashkuar, për Çmimin Ndërkombëtar Hans Kristian Andersen, në vitin 2014.

Data sheet

pages310
ISBN9789928116679
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia